Partner-Net
Klantnr.: Wachtwoord:

Duitsland
01067 Dresden

Bremer Straße 65
Telefoon 0351 47169-32
Fax 0351 47169-33
E-mail dresden@brangs-heinrich.de

12107 Berlijn
Lankwitzer Straße19
Telefoon 030 723913-0
Fax 030 723913-22
E-mail berlin@brangs-heinrich.de

22339 Hamburg
Wilhelm-Stein-Weg 22
Telefoon 040 538931-0
Fax 040 538931-11
E-mail hamburg@brangs-heinrich.de

30855 Langenhagen
Industriestraße 4
Telefoon 0511 96898-0
Fax 0511 96898-88
E-mail hannover@brangs-heinrich.de

42651 Solingen
Felder Straße 79-81
Telefoon 0212 2403-0
Fax 0212 2403-106
E-mail solingen@brangs-heinrich.de

65203 Wiesbaden
Hagenauer Straße 42
Telefoon 0611 9714512
Fax 0800 272 64 77
E-mail wiesbaden@brangs-heinrich.de

70567 Stuttgart
Zettachring 10a
Telefoon 0711 49097-146
Fax 0800 2726477
E-mail stuttgart@brangs-heinrich.de

86156 Augsburg
BUHL BUSINESS CENTER
Alfred-Nobel-Str. 9
Telefoon 089 3741 4592
Fax 089 3741 4600
E-mail muenchen@brangs-heinrich.de

Belgie
Brangs + Heinrich SPRL/BVBA
1853 Strombeek-Bever

Sint-Annalaan 6 bus / bte 1
Telefoon +32 2 4650100
Fax +32 2 4650419
E-mail bruxelles@brangs-heinrich.be

China
Brangs + Heinrich China
Shanghai
c/o B + Z Industrial Packaging Materials
(Shanghai) Co., LTD. Shanghai
No. 77, Lane 685, Shengfu Road
Songjiang District (Jiuting), P.C.201615
China
Telefoon +49 800 0001169
Fax +49 800 2726477
Telefoon 0086 21 3352 2988
E-mail china@brangs-heinrich.com.cn

Nederland
Brangs + Heinrich BV
3565 AR Utrecht
Arkansasdreef 32 A
Telefoon +31 30 2631020
Fax +31 30 2612133
E-mail utrecht@brangs-heinrich.nl

Contact

Telefoon

+31 (0)30 263 1020

E-Mail

info@brangs-heinrich.nl

› naar het contactformulier

Catalogus

› nu bestellen

Service

Lees meer over onze
economische oplossingen op
het gebied van industriële
verpakkingen.

› click hier

Vestigingen

Click a.u.b. hier voor een
overzicht van al onze
vestigingen.

› click hier