Bedrijfsgeschiedenis
Vier generaties

Wij denken
verpakking
sinds 1875

Wij zijn dicht bij u in de buurt - en altijd daar waar u ons nodig heeft. Brangs + Heinrich beschikt over een breed netwerk, waarmee onze partners flexibel en snel, vanuit elf vestigingen wereldwijd kunnen worden bevoorraad en geadviseerd.

IN MEER DAN 140 JAAR HEEFT BRANGS + HEINRICH ZICH
ONTWIKKELD TOT EEN VAN DE TOONAANGEVENDE
VERPAKKINGSSPECIALISTEN IN EUROPA.

LOCATIES

Op 1 februari 1875 richtten Robert Brangs en Friedrich Heinrich ons familiebedrijf op in Solingen. Wij zijn nu een van de toonaangevende verpakkingsspecialisten in Europa - en hebben elf locaties verspreid over de hele wereld. Het maakt niet uit of u contact opneemt met ons hoofdkantoor in Solingen of met onze andere vestigingen in Duitsland, Nederland, België en China.Wij staan voor kwaliteit. Overal ter wereld.

DUITSLAND

Hier vindt u alle Duitse
Locaties van Brangs + Heinrich:

[Translate to Niederländisch:] Standorte

01067 Dresden
Bremer Straße 65
Telefoon 0351 47169-32
Fax 0351 47169-33
E-Mail dresden@brangs-heinrich.de

30855 Langenhagen
Industriestraße 4
Telefoon 0511 96898-0
Fax 0511 96898-88
E-Mail hannover@brangs-heinrich.de

70567 Stuttgart
Zettachring 10
Telefoon 0711 49097-146
Fax 0800 2726477
E-Mail stuttgart@brangs-heinrich.de

12107 Berlin
Lankwitzer Straße 19
Telefoon 030 723913-0
Fax 030 723913-22
E-Mail berlin@brangs-heinrich.de

42651 Solingen
Felder Straße 79-81
Telefoon 0212 2403-0
Fax 0212 2403-106
E-Mail solingen@brangs-heinrich.de

86156 Augsburg (München)
BUHL BUSINESS CENTER

Alfred-Nobel-Str. 9
Telefoon 0821 65058-600
Fax 0821 65058-609
E-Mail augsburg@brangs-heinrich.de

22339 Hamburg
Wilhelm-Stein-Weg 22
Telefoon 040 538931-0
Fax 040 538931-11
E-Mail hamburg@brangs-heinrich.de

65203 Wiesbaden
Hagenauer Straße 42
Telefoon 0611 9714512
Fax 0800 2726477
E-Mail wiesbaden@brangs-heinrich.de

Onze buitenlandse
Locaties zijn binnen:

BELGIË

Brangs + Heinrich SRL/BV
1853 Strombeek-Bever

Sint-Annalaan 6 bus / bte 1
Telefoon +32 2 4650100
Fax +32 2 4650419
E-Mail bruxelles@brangs-heinrich.be

NEDERLAND

Brangs + Heinrich BV
3565 AR Utrecht

Arkansasdreef 32 A
Telefoon +31 30 2631020
Fax +31 30 2612133
E-Mail utrecht@brangs-heinrich.nl

China

Brangs + Heinrich China
Shanghai

c/o B + Z Industrial Packaging Materials (Shanghai) Co., LTD. Shanghai
No. 176, Jingche Road
Songjiang District (Chedun), CN-201611 China
Telefoon +49 800 0001169
Fax +49 800 2726477
Telefon 0086 21 3352 2988
E-Mail china@brangs-heinrich.com.cn