bedrijfsgeschiedenis
vier generaties

Wij denken
verpakking
sinds 1875

Op 1 februari 1875 richtten Robert Brangs en Friedrich Heinrich samen het bedrijf Brangs + Heinrich op in Solingen. Robert Brangs ging al in 1883 met pensioen. Tot op de dag van vandaag is het bedrijf grotendeels in handen van de oprichtende Heinrich familie. Momenteel werkt de vierde generatie met enthousiasme aan technische, innovatieve verpakkingsoplossingen.

IN MEER DAN 140 JAAR HEEFT BRANGS + HEINRICH ZICH
ONTWIKKELD TOT EEN VAN DE TOONAANGEVENDE
VERPAKKINGSSPECIALISTEN IN EUROPA.

LOCATIES

Met 11 vestigingen wereldwijd, onze eigen papier- en folieverwerkingsbedrijven, verpakkingsontwikkeling en uitgebreide logistiek en opslag dragen wij bij aan uw tevredenheid.

DUITSLAND

Hier vindt u alle Duitse
vestigingen van Brangs + Heinrich:

[Translate to Niederländisch:] Standorte

01067 Dresden
Bremer Straße 65
Telefoon +49 (0) 351 47169 32
Fax +49 (0) 351 47169 33
E-Mail dresden@brangs-heinrich.de

30855 Langenhagen
Industriestraße 4
Telefoon +49 (0) 511 96898 0
Fax +49 (0) 511 96898 88
E-Mail hannover@brangs-heinrich.de

70567 Stuttgart
Zettachring 10a
Telefoon +49 (0) 711 49097 146
Fax +49 (0) 800 272 6477
E-Mail stuttgart@brangs-heinrich.de

12107 Berlin
Lankwitzer Straße 19
Telefoon +49 (0) 30 723913 0
Fax +49 (0) 30 723913 22
E-Mail berlin@brangs-heinrich.de

42651 Solingen
Felder Straße 79-81
Telefoon +49 (0) 212 2403 0
Fax +49 (0) 212 2403 106
E-Mail solingen@brangs-heinrich.de

86156 Augsburg (München)
BUHL BUSINESS CENTER

Alfred-Nobel-Str. 9
Telefoon +49 (0) 821 65058 600
Fax +49 (0) 821 65058 609
E-Mail augsburg@brangs-heinrich.de

22339 Hamburg
Wilhelm-Stein-Weg 22
Telefoon +49 (0) 40 538931 0
Fax +49 (0) 40 538931 11
E-Mail hamburg@brangs-heinrich.de

65203 Wiesbaden
Hagenauer Straße 42
Telefoon +49 (0) 611 9714512
Fax +49 (0) 800 2726477
E-Mail wiesbaden@brangs-heinrich.de

Onze buitenlandse
vestigingen zijn:

BELGIË

Brangs + Heinrich SPRL/BVBA
1853 Strombeek-Bever

Sint-Annalaan 6 bus / bte 1
Telefoon +32 (0) 2 4650100
Fax +32 (0) 2 4650419
E-Mail bruxelles@brangs-heinrich.be

NEDERLAND

Brangs + Heinrich BV
3565 AR Utrecht

Arkansasdreef 32 A
Telefoon +31 (0) 30 2631020
Fax +31 (0) 30 2612133
E-Mail utrecht@brangs-heinrich.nl

China

Brangs + Heinrich China
Shanghai

c/o B + Z Industrial Packaging Materials (Shanghai) Co., LTD. Shanghai
No. 176, Jingche Road
Songjiang District (Chedun), CN-201611 China
Telefoon +49 (0) 800 000 1169
Fax +49 (0) 800 272 6477
Telefoon +86 (0) 21 3352 2988
E-Mail china@brangs-heinrich.com.cn